Operator SMT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Honeywell active.

Vezi toate job-urile Operator SMT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Honeywell
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Lugoj
  • Actualizat la: 22.10.2023

    Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macro trends such as safety, security, and energy. With approximately 122,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

    Cerinte

    Cerinte:

    • Studii medii de dorit tehnice;
    • Experienta de lucru intr-un mediu industrial, de dorit in industria electronica;
    • Cunostinte de nivel scazut de electronica (recunoastere componente electronice);
    • Cunostinte de nivel scazut de operare PC (Microsoft Windows, Microsoft Excel);
    • Dexteritate in folosirea uneltelor pentru activitati manuale (ex: penseta, surubelnita, etc);
    • Cunostinte de nivel scazut de limba engleza;
    • Capacitate de invatare.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    • Executarea conform standardelor de calitate si eficienta exprimate in indicatiile de lucru, a operatiilor specifice si tehnice pentru producerea placilor electronice PCBA:
    • Operarea liniilor SMT si efectuarea setup-urilor pentru acestea(incarcare, descarcare role de componente);
    • Efectuare operatii cu utilajele de handling;
    • Efectuare control vizual, reparatii SMT si operatii de intretinere autonoma planificata pe liniile SMT.
    • Este responsabil de asumarea si sustinerea culturii HOS&HSE&ESD.

    Pachet de beneficii flexibile(vouchere de vacanta, asigurare de viata, asigurare stomatologica, pensie privata, asigurare de sanatate);
    Al 13-lea salariu;
    Tichete de masa;
    Bonus lunar de performanta
    Transport asigurat/decontarea combustibilului
    Bauturi calde gratuite(ceai, cafea, etc)

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Al 13-lea salariu
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament stomatologic
    • Asigurare medicala
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Arad, Timisoara, Lugoj,