CONTABIL

Angajator: SAGA FILM
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Management - Consultanta
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.04.2024

    Over the past 15 years, Saga Film has grown from a small but very ambitious young team just starting in the field of TVC production to one of the biggest full production and service production companies in Romania.

    Cerinte

    Ne dorim o persoana de echipa, care doreste sa evolueze profesional, cu bune cunostinte de legislatie financiar contabila si aspecte juridice, experta in operare Excel, care sa comunice bine, cu spirit analitic si initiativa.

    Responsabilitati

    Colecteaza toate informatiile necesare in vederea redactarii drafturilor de contracte, anexe, procese verbale si a altor documente in relatia cu furnizorii interni;

    Receptioneaza facturile de la furnizori si verifica intocmirea corecta a acestora si a documentelor justificative ce insotesc factura fiscala ;

    Verifica sumele din facturile primite cu bugetul proiectului;

    Aloca facturile primite de la furnizori pe liniile bugetare aferente;

    Obtine aprobarea costurilor conform procedurii interne;

    Urmareste scadente furnizori si inainteaza la plata facturile conform procedurii interne ;

    Concilieaza soldurile cu furnizorii si confirma soldurile la inchidere exercitiului financiar;

    Urmareste avansurile spre decontare eliberate si primeste deconturile in termenul stabilit conform procedurii interne, se asigura de intocmirea corecta a deconturilor si documentelor din deconturi ;

    Inregistreaza deconturile in programul de contabilitate.

    Arhiveaza documente

    Genereaza rapoarte la cererea sefului de departament si/sau managementului.

    Alte informatii

    Program de lucru: 9-18, cu pauza de masa de o ora.
    Se poate lucra de acasa 1 zi/saptamana.
    Locatie centrala, colectiv tanar, posibilitati de avansare.
    Salariu negociat in functie de cunostinte si experienta.
    Se acorda tichete de masa
    Decontare transport Metrorex si Ratb
    Zile de concediu suplimentare dupa depasirea a 3 ani de vechime.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (64)