Lucrator depozit

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Lucrator depozit active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 29.07.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Lucrator depozit pentru clientul nostru o companie care se ocupă cu vânzarea unei game largi de produse, precum echipamente IT, electronice, electrocasnice, articole de îngrijire personală, produse auto si altele.

    Locatii: Chiajna si Bacu ( transport asigurat )

    Profil cautat:

    - Persoane cu experienta in activitati de depozit: sortare, manipulare marfa, scanare, picking, receptie marfa, pregatire comenzi;
    - Cunostinte operare calculator, cunostinte operare PDA, scanner, PC;
    - Conditie fizica buna, rezistenta la efort fizic.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Realizarea proceselor din depozit de picking, manipulare marfa, sortare produse, scanare, pregatire comenzi si receptie marfa.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonuri de masa in valoare de 15 lei/zi;
    - Bonus de prezenta;
    - Bonus de productivitate;
    - Spor de weekend, spor de noapte, spor de ore suplimentare.
    - Transport asigurat.

    Daca sunteti interesati de aceasta oportunitate de angajare, pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de talefon: 0755 016 938 / 0747 097 885 / 0747 097 924 / 0730 019 018.