Practica Recrutare

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.07.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Daca esti student al unei facultati acreditate, asteptam sa te cunoastem!

    - Studii Superioare in sfera stiintelor umaniste (Psihologie, Sociologie sau Resurse Umane)
    - Abilitati de comunicare si relationare
    - Atentie la detalii

    Responsabilitati

    - Ofera suport Consultantilor pe proiectele de recrutare
    - Promovarea anunturilor de recrutare
    - Cautarea de noi candidati conform cerintelor posturilor
    - Selectarea CV-urilor
    - Programarea candidatilor pentru interviuri
    - Sustinerea interviurilor preliminare cu candidatii
    - Transmitere feedback candidati

    Oferim din expertiza noastra astfel incat tu sa castigi o experienta si sa fie un start minunat pentru cariera ta!
    Oferim posibilitatea de angajare ulterioara in echipa noastra!
    Asiguram Traininguri de dezvoltare personala si profesionala!