Electrician

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.07.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Cerinte:
    - Studii medii / postliceale finalizate instalatii/energetica/electronica/automatizari;
    - Calificare electromecanic sau electrician;
    - Experienta de minim 1 an;
    - Bune abilitati tehnice;
    - Permis auto categoria B;
    - Cunoștințe limba engleză nivel mediu;
    - Cunoștințe operare PC (MS Office, programe specifice) nivel mediu;
    - Disponibilitate de a lucra in schimburi;
    - Disponibilitate pentru deplasari in tara.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Desfasurarea activitatilor privind controlul, diagnosticarea si executarea de lucrari de reparatie si intretinere asupra tuturor echipamentelor, instalatiilor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice conform nevoilor operationale;
    - Efectuarea activitatilor de punere in functiune, service si mentenanta a echipamentelor, instalatiilor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice;
    - Asigurarea si executarea lucrarilor incredintate; raspunderea de buna executare a lucrarilor alaturi de echipa;
    - Autorizarea accesului de lucru cu foc deschis, daca lucrarea o impune;
    - Intocmirea rapoartele de lucru pentru lucrarile executate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial atractiv;
    - Tichete de masa.

    Program: in 3 schimburi, prin rotatie.