Electrician Mentenanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Electrician Mentenanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.01.2022

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Cerinte:
    - Studii medii / postliceale finalizate instalatii/energetica/electronica/automatizari;
    - Calificare electromecanic sau electrician;
    - Experienta de minim 1 an;
    - Bune abilitati tehnice;
    - Permis auto categoria B;
    - Cunoștințe limba engleză nivel mediu;
    - Cunoștințe operare PC (MS Office, programe specifice) nivel mediu;
    - Disponibilitate de a lucra in schimburi;
    - Disponibilitate pentru deplasari in tara.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Desfasurarea activitatilor privind controlul, diagnosticarea si executarea de lucrari de reparatie si intretinere asupra tuturor echipamentelor, instalatiilor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice conform nevoilor operationale;
    - Efectuarea activitatilor de punere in functiune, service si mentenanta a echipamentelor, instalatiilor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice;
    - Asigurarea si executarea lucrarilor incredintate; raspunderea de buna executare a lucrarilor alaturi de echipa;
    - Autorizarea accesului de lucru cu foc deschis, daca lucrarea o impune;
    - Intocmirea rapoartele de lucru pentru lucrarile executate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial atractiv;
    - Tichete de masa.

    Program: in 3 schimburi, prin rotatie.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,