Sales Representative

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Sales Representative active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.08.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Persoana ambitioasa, serioasa, atenta la detalii, motivata de castig
    - Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune
    - Flexibilitate, sociabilitate
    - Corectitudine, responsabilitate
    - Capacitatea de a acumula cunostinte noi
    - Capacitate de planificare si organizare
    - Orientare catre client si catre rezultate
    - Experienta in vanzari de consumabile bunuri de larg consum - constituie un avantaj
    - Permis categoria B

    Responsabilitati

    - Promovarea produselor companiei;
    - Crearea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii;
    - Urmarirea realizarii obiectivelor;
    - Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului propriu;
    - Analizarea si propunerea solutiilor pentru cresterea vanzarilor;
    - Cunoasterea pietei de profil si concurentei;
    - Mentinerea gradului de neincasare a facturilor in limitele agreate;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant
    - Bonusuri corelate cu vanzarile
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala
    - Masina de serviciu

    Personnel Outsourcing cauta pentru clientul sau, un mare producator de produse profesionale de curatenie, un nou coleg(a) pentru pozitia de Reprezentant Vanzari, in cadrul departamentului de Vanzari

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (148)