Mecanic intretinere si reparatii (domeniu industrial)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Robertt Metal Design active.

Vezi toate job-urile Mecanic intretinere si reparatii (domeniu industrial) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Robertt Metal Design
Domeniu:
  • Constructii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.07.2021

    Suntem o companie romaneasca, ce activeaza in domeniul constructiei si intretinerii utilajelor din industria cartonului ondulat. Echipa Robertt este in continua crestere, cautam colegi ambitiosi carora le surade ideea de a se dezvolta alaturi de o companie 100% romaneasca. Apreciem corect experienta si deopotriva incurajam colegii aflati la inceput de drum. Sediul si punctul de lucru se afla in Bucuresti, unde se desfasoara/ coordoneaza activitatile împărțite in trei direcții: proiectare si construcție de utilaje si echipamente, prestarea de servicii (instalări, relocări, mentenanță) pentru firmele care activează in domeniul ambalajelor din carton ondulat, proiectarea si execuția de piese de schimb pentru utilajele din industria cartonului ondulat.

    Cerinte

    Ce cautam?
    - seriozitate, responsabilitate, autocontrol, spirit de observatie, viteza de reactie, capacitate de comunicare, capacitatea de a se integra usor intr-o echipa deja formata;
    - experienta in mecanica indistriala va fi considerat un avantaj;

    Responsabilitati

    - instalare/relocare echipamente specifice industriei cartonului ondulat;
    - efectuarea operatiilor de intretinere preventiva la utilajele clientilor;
    - asamblarea echipamentelor produse in cadrul companiei

    Activitatea se desfasoara preponderent la locatiile clientilor (atat in tara, cat si in strainatate), deplasari de cca 2 - 5 saptamani/ proiect, compania oferind conditii optime de munca (echipament de lucru si protectie la standarde ridicate, unelte si scule specifice de calitate si in configuratie completa) , transport, cazare in conditii foarte bune, mese la locatii, diurna.

    Alte informatii

    Se ofera:
    - contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
    - in cazul deplasarilor: cazare, masa, transport in echipa asigurate de firma, diurna;
    - salariu fix 3000 lei net + bonusuri substantiale la finalizarea fiecarui proiect in parte.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (141)