Maintenance Specialist

Angajator: Atalian Global Services
Domeniu:
  • Constructii
  • Imobiliare - Real Estate
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.04.2024

    A full service company specializing in property and facility management.
    A young and flexible team who is actively seeking to develop both the quality and nature of services in real estate.

    Cerinte

    Cunostinte tehnice instalatii sanitare / electrice / HVAC;
    Bune abilitati de comunicare si adaptare;
    Capacitate de reactie si dinamism;

    Responsabilitati

    Responsabil pentru realizarea de operatiuni de mentenanta preventiva la instalatii sanitare, electrice si HVAC;
    Urmareste planul anual de mentenanta tehnica;
    Impreuna cu inginerul, asigura întreținerea și funcționarea tuturor instalatiilor si echipamentelor tehnice la parametri stabiliti;
    Monitorizeaza permanent starea echipamentelor pentru respectarea valorilor admisibile;
    Aplica sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva si corectiva;
    Intervine rapid pentru repararea defectiunilor;
    Supervizeaza activitatile furnizorilor in locatie;

    Alte informatii

    Contract de muncă full time;
    Pachet salarial atractiv la care se adauga tichete de masa si decont transport;
    Mediu de lucru placut, profesionist;
    Oportunitati de dezvoltare profesionala si posibilitatea de promovare catre pozitii de inginer de mentenanta;
    Oportunitatea de a lucra într-o companie în creștere rapidă și într-un mediu multinațional;

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (44)