Casier / vanzator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Casier / vanzator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 25.06.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group angajeaza casieri si vanzatori pentru un lant de supermarketuri romanesc.

    Cerinte:
    • Minim studii medii.
    • Orientare si deschidere catre client.
    • Responsabilitate si seriozitate.
    • Disponibilitate pentru program in 2 schimburi sau 12/24 si 12/48.

    Responsabilitati

    • Mentinerea unei relatii cu clientii bazata pe amabilitate si promptitudine.
    • Aprovizioneaza standurilor cu toate produsele necesare, verificand termenul de valabilitate al fiecarui produs.
    • Gestionarea corespunzatoare a activitatii de la casa de marcat.
    • Amenajarea spatiului din vitrina/raion alocat prezentarii produselor.
    • Participarea la activitatea de inventar a magazinului.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu 2550-3200 lei brut, in functie de experienta si de post.
    • Bonus de prezenta.
    • Tichete de masa in valoare de 20 lei/zi.
    • Transport decontat.
    • Spor de weekend si de noapte.