Consultant Customer Service - Remote

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 02.08.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Diploma de Bacalaureat;
    - Abilitati de comunicare si relationare;
    - Abilitati de negociere;
    - Orientare catre client si rezultat;
    - Persuasivitate;
    - Motivatie.

    Responsabilitati

    - Oferirea de suport clienților și dezvoltarea relațiilor cu cei existenți;
    - Prezentarea clientului celor mai bune si potrivite oferte din companie;
    - Respecțarea normelor de confidențialitate printr-un nivel ridicat de etică și integritate.

    Beneficii:

    - Posibilitatea de a lucra remote;
    - Training platit și ocazia invatarii din tainele comunicării, dar și aplicații și servicii de telecomunicații;
    - Asigurarea echipamentelor de lucru;
    - Pachet salarial format din parte fixa + comision