Reprezentant zonal de vanzari

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Bistrita
  • Satu-Mare
  • Actualizat la: 24.06.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Beneficii:

    • Salariu motivant, negociabil în funcție de experiență;
    • Suport și instruire la locul de muncă;
    • Tichete de masă;
    • Mașină de serviciu, laptop și telefon;
    • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

    Cerințe:

    • Dorință de dezvoltare profesională;
    • Minim 3 ani experiență în vânzări în domeniul FMCG;
    • Absolvent / ă de studii medii / superioare – reprezintă avantaj;
    • Orientare spre îndeplinirea obiectivelor și respectarea termenelor limită;
    • Capacitate de relaționare și atitudine pro-activă;
    • Disponibilitate pentru activitate preponderent în teren;
    • Posesor de permis de conducere – categoria B;
    • Cunoștințe de operare PC (Ms Office) la nivel avansat.

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    • Asigură promovarea și vânzarea directă a produselor ce fac obiectul ofertei comerciale a companiei;
    • Realizează planul de vânzări în zona alocată;
    • Prospectează piața pentru identificarea de noi clienți;
    • Creșterea cotei de piață a produselor aflate în platforma magazinului on-line în zona alocată;
    • Menține legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora;
    • Întocmirea de rapoarte privind vânzările, concurența și noile trenduri de pe piață;
    • Își stabilește prioritățile în raport cu cerințele potențialilor clienți și ale coordonatorului ierarhic superior;

    Mai multe informații îți poate oferi colegul nostru Marius Popescu, la numărul de telefon 0729 308 949.

    Așteptăm aplicația ta!