Lucrător comercial

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Lucrător comercial active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 09.09.2021

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    • Studii medii;
    • Persoană sociabilă, responsabilă și comunicativă;
    • Capacitate de organizare;
    • Dexteritate manuală;
    • Bune abilități de operare PC;
    • Nu se cere experiență, se oferă instruire la locul de muncă;
    • Disponibilitate de lucru în schimburi, 8 ore/zi.

    Responsabilitati

    • Aranjarea produselor pe rafturi;
    • Informează și oferă suport clienților;
    • Menține un mediu plăcut și organizat în perimetrul în care își desfășoară activitatea;
    • Amabilitate și promptitudine în relația cu clienții;
    • Respectă procedurile interne privind încasările;
    • Orientare și deschidere către client;
    • Atenție distributivă.

    Alte informatii

    • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    • Salariu atractiv;
    • Tichete de masă: 15 RON/zi lucrată;
    • Diferite bonusuri și discount-uri;
    • Posibilitate de evoluție profesională și dezvoltare;
    • Siguranța locului de muncă.
    Mai multe informații îți poate oferi colega noastră Lavinia Pasenciuc, la numărul de telefon 0729.005.271.

    Așteptăm aplicația ta.

    Oradea,