Lucrător comercial

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 24.06.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Studii medii;
    • Persoană sociabilă, responsabilă și comunicativă;
    • Capacitate de organizare;
    • Dexteritate manuală;
    • Bune abilități de operare PC;
    • Nu se cere experiență, se oferă instruire la locul de muncă;
    • Disponibilitate de lucru în schimburi, 8 ore/zi.

    Responsabilitati

    • Aranjarea produselor pe rafturi;
    • Informează și oferă suport clienților;
    • Menține un mediu plăcut și organizat în perimetrul în care își desfășoară activitatea;
    • Amabilitate și promptitudine în relația cu clienții;
    • Respectă procedurile interne privind încasările;
    • Orientare și deschidere către client;
    • Atenție distributivă.

    Alte informatii

    • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    • Salariu atractiv;
    • Tichete de masă: 15 RON/zi lucrată;
    • Diferite bonusuri și discount-uri;
    • Posibilitate de evoluție profesională și dezvoltare;
    • Siguranța locului de muncă.
    Mai multe informații îți poate oferi colega noastră Lavinia Pasenciuc, la numărul de telefon 0729.005.271.

    Așteptăm aplicația ta.