Director Productie Fresh

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Director Productie Fresh active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Oradea
  • Salonta
  • Actualizat la: 10.08.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - studii superioare absolvite;
    - experienta de minim 10 ani intr-o pozitie similara intr-o companie de productie;
    - excelente abilitati de management al ehipei, planificare si organizare;
    - bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    - nivel avansat de operare in Microsoft Excel;
    - limba engleza – nivel avansat;
    - detinere permis conducere categoria B - constituie avantaj.

    Responsabilitati

    - Administrarea programului de productie astfel incat sa asigure conformitate si uniformitate cu termenele stabilite, calitatea produselor, standardele de sanatate si securitate.
    - Gestionarea resurselor de productie (oameni si echipamente) pentru a optimiza capacitatea de productie si a imbunatati productivitatea;
    - Identificarea nevoilor de recrutare din cadrul departamentului;
    - Implementarea regulilor de curatenie in aria de productie si intretinere pentru cresterea eficientei, imbunatatirea productivitatii si asigurarea tuturor conditiilor de munca sigure;
    - Monitorizarea liniilor de productie ca acestea sa functioneze eficient;
    - Monitorizarea ca procesul de productie sa fie urmat, furnizand rezultatele de calitate cerute produsului finit;
    - Coordonarea si dezvoltarea subordonatilor directi pentru atingerea performantei prin obiective extinse activitati de dezvoltare atent planificate.

    Alte informatii

    - pachet salarial atractiv;
    - contract pe perioada nedeterminata;
    - bonusuri in functie de performanta;
    - programare de dezvoltare continua;
    - prime de sarbatori;
    - masina serviciu.

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Aplica fara CV
    Arad, Oradea,

    Vezi job-uri similare (15)