Director Productie Fresh

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Oradea
  • Salonta
  • Actualizat la: 19.06.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - studii superioare absolvite;
    - experienta de minim 10 ani intr-o pozitie similara intr-o companie de productie;
    - excelente abilitati de management al ehipei, planificare si organizare;
    - bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    - nivel avansat de operare in Microsoft Excel;
    - limba engleza – nivel avansat;
    - detinere permis conducere categoria B - constituie avantaj.

    Responsabilitati

    - Administrarea programului de productie astfel incat sa asigure conformitate si uniformitate cu termenele stabilite, calitatea produselor, standardele de sanatate si securitate.
    - Gestionarea resurselor de productie (oameni si echipamente) pentru a optimiza capacitatea de productie si a imbunatati productivitatea;
    - Identificarea nevoilor de recrutare din cadrul departamentului;
    - Implementarea regulilor de curatenie in aria de productie si intretinere pentru cresterea eficientei, imbunatatirea productivitatii si asigurarea tuturor conditiilor de munca sigure;
    - Monitorizarea liniilor de productie ca acestea sa functioneze eficient;
    - Monitorizarea ca procesul de productie sa fie urmat, furnizand rezultatele de calitate cerute produsului finit;
    - Coordonarea si dezvoltarea subordonatilor directi pentru atingerea performantei prin obiective extinse activitati de dezvoltare atent planificate.

    Alte informatii

    - pachet salarial atractiv;
    - contract pe perioada nedeterminata;
    - bonusuri in functie de performanta;
    - programare de dezvoltare continua;
    - prime de sarbatori;
    - masina serviciu.