Se caută vânzătoare magazin carne!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ela Recruiting active.

Vezi toate job-urile Se caută vânzătoare magazin carne! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Ela Recruiting
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 10.07.2021

    ELA RECRUITING este o companie de Resurse Umane ce ofera servicii de recrutare a fortei de munca, administrare personal si consultanta in cariera, fiind intr-o continua evolutie. Punem accent pe calitatea serviciilor oferite, gata sa satisfacem cerintele angajatorilor, dar in acelasi timp urmarim si interesele canditatiilor. Ne dorim o colaborare de succes cu fiecare dintre partenerii nostri si suntem pregatiti sa raspundem nevoilor acestora.

    Cerinte

    Experiența in vânzarea cârnii si a mezelurilor;
    Bune abilitați de comunicare;
    Deschisa spre un program flexibil;
    Bune abilitați de organizare:
    Obișnuita sa lucreze in echipa:

    Responsabilitati

    Vanzarea produselor din carne!

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv;
    Bonusuri de sărbători;
    Mediu de lucru plăcut;

    Pitesti,

    Pitesti,

    Pitesti,

    Vezi job-uri similare (6)