Expert contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Activ Uman 2Work active.

Vezi toate job-urile Expert contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Activ Uman 2Work
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.11.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Ne marim din nou echipa! Suntem in cautarea unui coleg/ unei colege dornic/dornice sa ne completeze echipa cu energie pozitiva, cu chef de munca si cu ceva experienta in acest domeniu (3 ani, minimum). Ce oferim? Un salariu motivant, insa in functie de experienta in domeniu, un mediu de munca linistit, vesel, oportunitati reale de dezvoltare profesionala si personala.
    - Inregistrarea cronologica a articolelor contabile pe baza documentelor primare, in conformitate cu normele legale in vigoare si principiilor contabilitatii;
    › Evidenta analitica si sintetica, clienti, furnizori;
    › Evidenta mijloace fixe, calculul amortizarii;
    › Intocmirea registrului jurnal, registrului inventar, jurnalelor de TVA si Cartea Mare;
    - Elaborarea balantei de verificare lunara;
    - Intocmirea bilantului contabil;
    - Intocmirea si depunerea declaratiilor privind taxele si impozitele;
    - Verificarea si certificarea bilantului contabil;
    - Refacerea evidentelor contabile.

    Responsabilitati

    Ce primești la pachet :
    - o echipă prietenoasă
    - mediu de lucru modern
    - companie puternic digitalizată
    - pachet salarial și bonusuri pentru performanță

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (131)