Junior Recruiter

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Junior Recruiter active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 10.06.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - studii superioare in domeniu (in curs sau finalizate);
    - limba Engleza – nivel conversational;
    - excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa;
    - orientare catre client, candidat si obtinerea de rezultate;
    - ambitie, competitivitate, spirit de echipa;
    - permis categoria B – conditie obligatorie.

    Responsabilitati

    - postarea de anunțuri pentru diferite roluri în cadrul companiei;
    - participarea activa la interviuri cu sau fără recrutorul senior;
    - apelarea candidaților, dar și căutarea directa a candidaților potriviți;
    - menținerea unei relații strânse cu potențialii angajați în orice moment;
    -analizarea și evaluarea în mod eficient a talentelor, asigurându-vă că prezentăm cei mai buni candidați, inclusiv aptitudini și competențe;
    - menținerea bazei de date actualizate în timp real.

    Alte informatii

    "Great vision is made with great people"

    Dragi prieteni,

    Suntem in cautarea unui nou coleg, un Junior Recruiter care să se alăture echipei noastre mici, dar mărețe de Talent Acquisition din Brasov :)

    Dacă te regăsești sau dacă cunoști pe cineva care ar fi interesat/a de o nouă aventură profesională, dă-ne de veste. Ajută-ne să răspândim această veste! Ajută-ne să găsim #themate în echipa noastră de #talente #umane.

    Beneficii:
    - program L-V 9.30 - 14:00 -flexibil;
    - salariu atractiv;
    - tichete de masa;
    - oportunitate reala de cariera profesionala in domeniul Resurselor Umane.

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (4)