Tech Commercial Support (Telemunca)

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 19.06.2021

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Esti o persoana descurcareata, care ar putea sa le explice pana si bunicilor ce este securitatea cibernetica? Daca iti face placere sa le oferi suport celor din jur, nu mai astepta si transforma-ti abilitatile intr-un job full time! Aplica pentru pozitia de Suport tehnic full time si alatura-te echipei noastre!

    P.S: Iti poti chema si prietenii, daca ti-ar placea sa faceti parte din aceeasi echipa, iar noi iti oferim un bonus pentru fiecare recomandare! 🙂

    Noi nu cerem experienta, noi oferim experienta!

    Ce ne dorim de la tine?

    Sa cunosti la nivel avansat Limba Engleza (atat scris, cat si vorbit);
    Sa detii cunostinte avansate de operare PC;
    Sa iti doresti sa pui bazele unei cariere in domeniul IT;
    Sa asimilezi usor informatii;
    Sa detii echipament tehnic (PC si casti).

    Responsabilitati

    Care va fi rolul tau?

    Vei prelua apeluri, vei oferi suport pe chat si e-mаil, in functie de solicitarile cliеntilor;
    Vеi rеzolvа cu promptitudinе divеrselе situаtii pе cаre аcеstia le rаportеаza;
    Vеi ofеri suport tеhnic (level 1) si comеrciаl, cliеntilor nostri;
    Vеi pastra еvidenta interаctiunilor cu cliеntii si vei inrеgistrа informatiile transmise de acestia;
    Vei participa la sesiuni periodice de training care sa te ajute sa te dezvolti pe plan profesional si personal.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    Program de lucru flexibil, full time, organizat si in functie de disponibilitatea ta. De exemplu, avem 3 ture: 6:00 – 14:00/14:00 – 22:00/22:00 – 06:00;
    Salariu fix, tichete de masa, bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv, odata cu experienta acumulata in cadrul companiei;
    Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
    Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT – Software.