Asistent administrativ (Aricestii Rahtivani)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Asistent administrativ (Aricestii Rahtivani) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 09.07.2021

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Pentru clientul sau, lider in industria de electrocasnice la nivel global, Gi Group recruteaza Asistent Administrativ, care vrea sa isi dezvolte cariera in aceasta directie.

    Locatie: Aricestii Rahtivani

    Cerinte:

    - Studii medii/superioare absolvite;
    - Foarte bune abilitati de comunicare,relationare, capacitate de ascultare activa;
    - Abilitati de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
    - Buna cunoastere a pachetului MS Office;
    - Limba engleza - nivel mediu.

    Responsabilitati

    - Gestionarea corespondentei;
    - Rezervarea biletelor de avion;
    - Organizarea salilor de sedinte;
    - Programarea testarilor;
    - Realizarea comenzilor de necesar;
    - Asigurarea suportului administrativ pentru celelalte departamente.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
    - Pachet salarial atractiv;
    - Program de lucru office.

    Hybrid