Businees Sales Team Leader

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Unitel Telecom active.

Vezi toate job-urile Businees Sales Team Leader active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Unitel Telecom
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.09.2021

    Unitel Telecom este o companie formata prin unirea a trei parteneri Telekom cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor B2B. Suntem o companie cu experienta de opt ani in domeniul telecomunicatiilor , cinci birouri in Romania, 42 de specialisti. Suntem pregatiti sa oferim support si folosim abordarea consultativa in dezvoltarea business-urilor clientilor nostri.
    Credem in integritare si in puterea inovatiei iar fiecare dintre noi este creator de solutii.
    Livram rezultate , performanta si leadership.

    Cerinte

    Studii Superioare
    Cunostinte avansate de operare calculator
    Cunostinte de limba engleza
    Persoana dinamica
    Foarte bune calitati de comunicare si negociere precum si management al timpului
    Atitudine pozitiva, flexibila
    Competente in organizarea activitatii
    Competente in coordonarea oamenilor
    Capacitate de feedback si raportare

    Responsabilitati

    Analizarea performantei agentilor in baza indicatorilor de performanta si a apelurilor ascultate
    Acordare de feedback
    Sustinere sesiuni de training
    Stabilire actiuni specifice pentru imbunatatirea performantelor agentilor si, implicit, a echipei
    Orientare spre atingerea obiectivelor/target-ului la nivel de echipa
    Recrutare de agenti noi
    Pregatire baze de date si coordonare zilnica

    Unitel B2B este o companie formata prin unirea a doi parteneri Telekom cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor B2B. Suntem o companie cu experienta de opt ani in domeniul telecomunicatiilor, birouri in Romania, 32 de specialisti. Suntem pregatiti sa oferim support si folosim abordarea consultativa in dezvoltarea business-urilor clientilor nostri.
    Livram rezultate, performanta si leadership.

    Pozitia pentru care cei aplica este aceea de Team Leader .

    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (23)