Inginer proiectant electric Ploiesti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Inginer proiectant electric Ploiesti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Campina
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 13.07.2021

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Candidatul ideal este aboslvent al unei facultati tehnice, Specializare - Electric, Electrotehnic, Electromecanic;
    Cerinta obligatorie este detinerea unei autorizatii emisa de Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei, calificarea fiind de Electrician autorizat cat. III A.

    Responsabilitati

    Elaborarea clarificarilor si stabilirea listei de livrabile in faza de ofertare a proiectelor;
    Participarea la intalnirile tehnice de proiect din timpul tuturor fazelor de proiectare si executie;
    Stabilirea de comun acord cu beneficiarul a solutiei tehnice pentru realizarea proiectului;
    Intocmirea specificatiilor si documentatiilor tehnice necesare pentru realizarea proiectelor de alimentare cu energie electrica din proiectele realizate de companie;
    Colaborarea cu ceilalti colegi din departamentul proiectare electrica pentru solutionarea observatiilor facute de beneficiar;
    Intocmirea devizului economic aferent proiectelor de alimentare cu energie electrica din proiectele realizate de companie;
    Raportarea in mod regulat, catre seful de departament, a situatiei proiectelor executate;
    Raportarea in mod regulat, catre seful de proiect a situatiei partii din proiect de care se ocupa;
    Comunicarea catre seful de proiect a cererilor de modificare a proiectului;
    Asumarea si responsabilizarea privind executarea proiectelor prin semnatura.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu motivant;
    Mediu de lucru placut.

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (254)