Junior Buyer in domeniul constructiilor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Junior Buyer in domeniul constructiilor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.07.2021

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Recrutam Junior Buyer in domeniul constructiilor, pentru o importanta companie ce ofera servicii de Project management si actvitati de inginerie si consultanta tehnica in domeniul constructiilor.

    Cerinte:
    • Experienta minim 1 an in domeniul achizitiilor;
    • Studii superioare;
    • Abilitati de utilizare MS Office (Word, Excel);
    • Cunoasterea materialelor de constructii;
    • Bune abilitati de comunicare si relationare cu subcontractantii, furnizorii, colegii, superiorii;
    • Respectare termene;
    • Cunostinte de limba engleza nivel mediu;

    Responsabilitati

    • Asigurarea derularii comenzilor sau dupa caz a contractelor de aprovizionare din import, de la primirea confirmarii de livrare de la furnizorul intern pana la receptia marfii la locul de destinatie.
    • Elaborarea necesarului stabilit pe proiect și raportarea acestuia la obiectivele anuale ale departamentului de achizitii;
    • Redactarea de rapoarte specifice activitatii;
    • Studierea documentatiei pentru noile proiecte ce se vor derula pentru a face posibila achizitionarea in timp util și in conditii optime a materialelor necesare.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (42)