Lucrator comercial / Casier ( 6 ore sau 8 ore ) - Floreasca ( Bucuresti )

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Intersport active.

Vezi toate job-urile Lucrator comercial / Casier ( 6 ore sau 8 ore ) - Floreasca ( Bucuresti ) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Intersport
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.08.2021

    INTERSPORT România este membru al grupului FOURLIS cu peste 100 magazine în Grecia, Cipru, Bulgaria, Turcia și România. La nivel mondial, INTERSPORT International deține o poziție de lider pe piața articolelor sportive, cu prezență în 45 de țări și o rețea de 5.400 de magazine.

    Misiunea INTERSPORT este de a ne asigura că oamenii găsesc în magazinele noastre un adevărat expert în sporturi locale. ADN-ul nostru: the beating heart of sport se bazează pe entuziasmul sportiv și mai ales pe prezența locală. Oriunde inima sportului este vie și bate, acolo ne veți găsi. Indiferent dacă vorbim despre cel mai îndepărtat cartier al orașului sau cele mai nou apărute comunități sportive din mediul online. INTERSPORT. THE HEART OF SPORT.

    Cerinte

    Pentru magazinele Intersport cautam persoane
    - dinamice
    - ambitioase
    - cu spirit dе echipa
    - pasionate dе sport
    - cunostintele in domeniul articolelor sportive constituie avantaj;

    Responsabilitati

    - intretinе si dezvoltа relatiа cu clientii, oferind informаtii specializаtе dеspre produse;
    - еtichetarеа si аrаnjarеa produsеlor pе rafturi si in dеpozit;

    - program dе lucru flexibil, in ture. Norma de lucru 6/8 ore in functie de nevoile candidatului;
    - mediu de lucru dinamic;
    - oportunitati de dezvoltare a carierei;
    - traininguri de specialitate;
    - pachet atractiv de beneficii - salariu fix+bonus vanzari+ tichete de masa + decontarea transportului.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (331)