Menajera

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Affidea Romania active.

Vezi toate job-urile Menajera active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Affidea Romania
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Ploiesti
  • Timisoara
  • Actualizat la: 02.07.2021

    1.500.000. Acesta este numarul de pacienti care ne-au trecut pragul in decursul unui an. 1500 este numarul profesionistilor care fac parte din echipa Affidea Romania si care prin preocupare, integritate si respect mutual reusesc sa rasplateasca increderea pe care pacientii si doctorii o pun in mainile noastre.

    Cerinte

    Candidatul ideal
    Persoana responsabila, punctuala, bine organizata,
    Discretie, atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    • Executa activitati care asigura igiena, curatenia si dezinfectia in incinta clinicilor;
    • Respecta si asigura conformitatea cu normele de asepsie si antisepsie si planual anual privind supravegherea şi controlul infecţiilor nosocomiale;
    • Utilizeaza adecvat echipamentul de curatenie si raspunde de utilizarea si buna functionare a echipamentului din dotare;
    • Raspunde de mentinerea in buna stare a mobilierului, inventarului si instalatiilor sanitare din sectorul sau de activitate;
    • Respecta normele de pastrare a materialelor de curatenie si modul corect de depozitare a acestora;
    • Respecta regulile specifice privind purtarea echipamentului obligatoriu (halat de protectie, manusi).

    Alte informatii

    Descrierea companiei
    Alatura-te echipei Affidea !

    800.000. Acesta este numarul de pacienti care ne-au trecut pragul in decursul unui an. 1200 este numarul profesionistilor care fac parte din echipa Affidea si care prin preocupare, integritate si respect mutual reusesc sa rasplateasca increderea pe care pacientii si doctorii o pun in mainile noastre.

    Cautam pentru Affidea oameni curajosi, curiosi si care progreseaza constant prin idei noi si inovatii, fiind mereu in cautare de modalitati mai bune de a isi ajuta pacientii si colegii.

    Lucram impreuna in permanenta pentru a oferi cea mai buna ingrijire medicala posibila.

    Cateva informatii despre noi:

    · Affidea face parte dintr-un grup elvetian ce are o experienta indelungata in domeniul sanatatii. La nivel European 7500 angajati isi desfasoara cu profesionalism activitatea in 16 tari din Europa si 256 de Centre Medicale.

    · In Romania, avem 36 de centre medicale, in 19 judete deservite de peste 150 de echipamente medicale de inalta performanta

    · 50% dintre centrele ce au primit 5 prin EuroSafe Imagine Wall of Stars sunt detinute de reteaua Affidea; printre acestea se regaseste si Affidea Fundeni

    · Suntem in permanenta cautare de noi oportunitati de business care sa ne ajute sa crestem

    Despre spiritul Affidea:

    · La Affidea punem prioritate pe nevoile, sentimentele si emotiile pacientilor, colegilor si tuturor celorlalte persoane care fac parte din ecosistemul ingrijirii medicale.

    · Suntem interesati de dezvoltare profesionala continua; credem in avantajele tehnologice de ultima ora si le punem la dispozitia personalului nostru pentru a crea un mediu de lucru dinamic, competitiv in care dezvoltarea personala aduce valoare afacerii pe care o dezvoltam

    Avem o cultura bazata pe incredere, integritate si respect mutual. Lucram in echipa.

    CV-urile se pot transmite si la adresele: dana.popa affidea.com, sau resurseumane affidea.com
    Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Affidea Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Affidea Romania >>

    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,