Sef de sala restaurant (Franta)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile OC Prod HR Consulting active.

Vezi toate job-urile Sef de sala restaurant (Franta) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: OC Prod HR Consulting
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 01.08.2021

    OC Prod is a consulting company in Management and Organization, founded in 2005 in Romania, which currently operates in 6 countries on 4 continents (Canada, Morocco, France, Romania, Vietnam, China).

    OC Prod is an international recruitment agency, specialized in areas such as engineering, medical, retail. IT, Finacial, BPO etc.

    We are involved, together with our clients, who are also our partners in developing and implementing projects.

    Cerinte

    Calificare si experienta in domeniu
    Cunostinte la nivel bun de limba franceza
    Cunostinte aprofundate in ospitalitate, servicii
    Abilitati excelente de comunicare, prezenta agreabila si spirit de echipa
    Capacitate de coordonare si planificare
    Persoana placuta, pozitiva, orientata catre client
    Flexibilitate, amabilitate

    Responsabilitati

    Supervizeaza activitatea din cadrul restaurantului asigurand servicii de cea mai buna calitate
    Prezentarea meniului si recomandarea de preparate si bauturi, precum si servirea acestora la masa
    Asigura respectarea ritmului servirii, adaptat nevoilor clientilor
    Anticipeaza si urmareste buna desfasurare a servirii
    Ofera suport permanent managerului de restaurant
    Mentine legatura cu departamentul de Bucatarie
    Solutioneaza eficient cererile clientilor
    Organizeaza personalul din subordine

    Alte informatii

    Angajator serios, salariu atragator
    Transport Romania – Franta, cazare si masa asigurata
    Bonus la final de misiune
    Durata misiunii : inceput cat mai rapid, pana pe 30 septembrie 2021, cu posibilitate de prelungire.

    Cluj Napoca,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (28)