Sofer Distribuitor

Angajator: Colorful HR Leasing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.06.2021

    Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de Recrutare și Leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

    Cerinte

    jobs.colorful.hr recruteaza 1 Sofer Distribuitor pentru unul din partenerii sai, o patiserie cocheta din centrul Bucurestiului.

    Cerinte:
    • Permis categoria B;
    • Studii medii;
    • Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj;
    • Abilitati de comunicare.

    Responsabilitati

    • Incarcarea si descarcarea lazilor de paine;
    • Aprovizionarea magazinelor (3);
    • Livrarea comenzilor catre clienti;
    • Realizarea unor activitati administrative.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu fix;
    • Bonuri de masa;
    • Contract pe perioada nedeterminata;
    • 50% discount la produsele patiseriei.