Proiectant Sisteme de Curenti Slabi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BK TECHNIK active.

Vezi toate job-urile Proiectant Sisteme de Curenti Slabi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: BK TECHNIK
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.06.2021

    Cu o prezență de peste 19 ani pe piața din România, membră a grupului BK a.s. (Slovacia), BK TECHNIK se implică activ în realizarea de proiecte complete de instalații electrice și instalații mecanice aferente construcțiilor civile și industriale (clădiri de birouri, spitale, spații comerciale, depozite logistice, clădiri rezidențiale etc.).

    Cerinte

    - Studii superioare de profil tehnic (preferabil Electrotehnica, Electronica, Energetica, Instalatii);
    - Certificare ARTS/ARSS Proiectant Sisteme de Securitate;
    - Experienta in domeniul lucrarilor de instalatii curenti slabi - minim 3 ani;
    - Cunostinte Engleza sau Franceza - nivel avansat;
    - Foarte bune cunostinte AutoCAD, MS Office;
    - Disponibilitate pentru deplasari in tara;
    - Cunostinte solide de legislatie specifica;
    - Abilitate de a lucra în echipă;
    - Fire dinamică şi responsabilă;
    - Spirit de observaţie;
    - Atitudine proactiva;
    - Bune abilitati de comunicare.

    Responsabilitati

    Realizeaza proiecte de instalatii curenti slabi (detectie incendiu, avertizare la efractie, control acces, TVCI) - faza PT si/sau DDE;
    - Elaboreaza solutii tehnice, in conformitate cu caietul de sarcini si solicitarile clientului;
    - Analizeaza si, in caz de nevoie, modifica documentatia tehnica primita de la beneficiar/proiectant (detaliile de executie);
    - Realizeaza documentatia pentru avizarea proiectelor (incendiu si securitate);
    - Analizeaza si raspunde cererilor de oferta primite de la clienti;
    - Se informeaza despre cerintele si asteptarile clientilor (cerinte de calitate, branduri, optimizari, derulare contract etc.) referitor la fiecare cerere de oferta;
    - Intocmeste cereri de oferta catre furnizorii de materiale si/sau echipamente;
    - Realizeaza analize comparative a ofertelor primite de la furnizori.

    - Salariu fix, negociabil in functie de experienta si in acord cu grila de salarizare a companiei;
    - Lucrul intr-o echipa tanara, ambitioasa, profesionista.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (32)