Reprezentant vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 20.07.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Studii tehnice - reprezinta un avantaj
    Experiență in vânzări
    Abilități de comunicare si negociere
    Caracter competitiv si orientat către soluții, dinamic, perseverent si eficient
    Disponibilitate mare pentru deplasare in tara
    Abilitatea de a stabili in mod eficient planuri de acțiune
    Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor
    Cunoștințe operare PC
    Cunostinte limba engleza
    Permis de conducere – categoria B

    Responsabilitati

    Identifica si contacteaza potentialii clienti
    Acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti
    Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale
    Colaborează continuu cu clienții din portofoliu
    Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
    Promovează produsele companiei

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial atractiv: salariu fix si comision din vanzari
    Mediu profesionist de lucru
    Training-uri de perfecționare

    Zona de lucru:
    Sediu central în Brașov cu distribuție la nivel național

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (10)