GROOMER/ FRIZER canin

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hunt Recruitment active.

Vezi toate job-urile GROOMER/ FRIZER canin active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Hunt Recruitment
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.06.2021

    Hunt Group – a mix of recruitment (executive search and head hunting) and outsourcing activities in industries such as IT, oil&gas, banking, finance and automotive.

    Cerinte

    Cautam o persoana amabila, rabdatoare, punctuala, cu experienta de cel putin cateva luni in domeniu.

    Responsabilitati

    GROOMER/FRIZER canin
    - tuns normal sau specific pentru fiecare rasa in parte indiferent de talie + servicii de cosmetica canina si felina (taiat unghii si curatat urechi);
    - lucrul intr-un mediu confortabil;
    - Posibilitatile de castig sunt foarte mari.
    - Programul de lucru se stabileste de comun acord, in functie de programari, cu o medie de 8 ore pe zi in timpul saptamanii si o sambata la 2 saptamani.

    -Cabinet veterinar , cu sediul in Pipera, Voluntari, angajeaza groomer pentru animale de companie pentru salonul din cabinet si pentru frizeria mobila pe care o detin.
    -Programul de lucru se stabileste de comun acord, in functie de programari, cu o medie de 8 ore pe zi in timpul saptamanii si o sambata la 2 saptamani.
    -Cabinetul functioneaza de 7 ani, iar frizeria mobila de 3 ani, iar clientela este foarte bogata. Posibilitatile de castig sunt foarte mari.
    Salariul - RON 2800-5000.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (73)