Tehnicina Interventii Service Utilaje pentru Constructii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Evolve today active.

Vezi toate job-urile Tehnicina Interventii Service Utilaje pentru Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Evolve today
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bals
  • Craiova
  • Slatina
  • Actualizat la: 17.06.2021

    At Evolve today we offer complex Human Resources services, from business consulting to headhunting and recruitment. We have extensive experience in finding talented professionals, for a variety of industries, especially in the IT sector.
    We started with a dream: to create a Human Resources company with a strong, unique profile on the market, deeply shaped by our core values: commitment to performance, professionalism, a balanced approach and deep satisfaction for our clients.
    From that moment, we nurtured special relationships and we continuously evolved, being flexible, but staying true to our values. We aim higher and higher and we invite you to EVOLVE with us!

    Cerinte

    Studii tehnice de specialiate (electromecanica, mecanica industriala)
    Experienta de minim in 2 ani in reparatii de utilaje de constructii, industrial sau Agricole sau in domenii conexe
    Bune cunostinte de mecanica, electricitate, electronica, hidraulica
    Cunostinte minine de limba engleza – termini tehnici
    Cunostinte operare PC (soft diagnoza, excel)
    Permis de Conducere – Categoria B

    Responsabilitati

    Efectuaeza la sediul clientului, activitati de service ( revizii, intretinere si reparatii) pentru toata gama de utilaje a companiei din punct de vedere mecanic, hidraulic si electric
    Efectueaza diagnoza utilajului, identifica si analizeaza anomaliile constatate, identifica piesele de schimb necesare interventiilor si le comanda
    Realizeaza puneri in functiune si expertizari atat a utilajelor noi cat si a celor second hand
    Intocmeste documentatia si raportarile aferente activitatii desfasurate

    Alte informatii

    Oportunitatea de dezvoltare profesionala
    Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de cursuri tehnice Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, până la zile de concediu în funcție de vechime
    Mașină de serviciu – pentru activitatea de teren, telefon, laptop

    Aplica fara CV
    12000 - 14000 RON NET / luna
    Craiova,

    Aplica fara CV
    Bals,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Vezi job-uri similare (11)