Front Desk Officer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Front Desk Officer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.06.2021

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    Minimum 6 luni pe un rol similar;
    Cunostinte generale de utilizare PC (Excel si Word);
    Cunostinte de limba engleza - nivel mediu spre avansat (cel putin B1);
    Atentie la detalii si abilitati de organizare si prioritizare a activitatii;
    Capacitate de a respecta termenele limita;
    Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa;
    Proactivitate si capacitate de invatare rapida.

    Responsabilitati

    Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
    Intampinarea vizitatorilor si asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
    Organizarea salilor de sedinta;
    Gestionarea corespondentei;
    Verificarea si actualizarea stocurilor de papetarie si a produselor de protocol;
    Efectuarea comenzilor catre furnizori pentru produsele de papetarie si protocol;
    Asigurarea suportului administrativ pentru celelalte departamentele ale companiei.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Mediu de lucru dinamic;
    Salariu motivant;
    Pauza de fructe la birou;
    Decont de transport.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (43)