Receptioner/a Hotel

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Atrium Hotels Management SRL active.

Vezi toate job-urile Receptioner/a Hotel active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: Atrium Hotels Management SRL
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Predeal
  • Actualizat la: 30.07.2021

    Atrium Hotels este Lant hotelier cu capital 100% Romanesc si cu un plan de dezvoltare ambitios avand locatii in mai multe zone ale tarii (Bucuresti,Cluj,zona Montana si Litoral). Suntem intr-o continua dezvoltare si cautam persoane pasionate de domeniul turismului.

    Cerinte

    Studii in Turism sau experienta in Turism.

    Responsabilitati

    -vеrificаrea rezеrvarilor si incаsarea lor
    -partea administrativa de la cazare pana la decazarea turistilor
    -mentine legatura cu celelalte departamente ale hotelului
    -verifica camerele si situatia lor inainte de cazare
    -mentine stransa legatura cu house keeping

    Alte informatii

    -salariu motivant
    -posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si open mind
    -o masa asigurata
    -posibilitate de dezvoltare si avansare.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (6)