Reprezentant Vanzari Accesorii Mobilier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regency Company active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari Accesorii Mobilier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Regency Company
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Constanta
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 05.07.2021

    De 20 de ani suntem un partener de încredere al proiectelor de mobilier furnizând clienților noștri materialele de care au nevoie: PAL melaminat, blaturi, MDF și cea mai largă gamă de accesorii de mobilă. Totodată oferim și servicii dedicate: debitare - aplicare cant, consiliere tehnica de specialitate și transport.

    Cerinte

    Studii medii finalizate;
    Permis de conducere Cat. B;
    Experienta in domeniul vanzarilor de minim 1 an;
    Experienta in vanzarea de accesorii mobilier constituie avantaj;
    Cunostinte bune de operare Microsoft Office (Excel, Word);
    Abilitati foarte bune de comunicare si negociere,capacitate de lucru in echipa , orientat catre client si rezultate.

    Responsabilitati

    Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti pe zona alocata;
    Analizeaza cerintele clientilor si ofera consultanta privind caracteristicile produselor;
    Mentine continuu relatia cu clientii si le ofera asistenta si solutii de rezolvare optima a situatiilor dificile;
    Asigura analiza pietei si monitorizarea concurentei;
    Transmite rapoarte de vanzari in vederea optimizarii procesului si a strategiei de vanzari;
    Colaboreaza cu managerii zonali pentru a alinia cel mai bun plan de dezvoltare pentru clientii din zona alocata, in vederea atingerii obiectivelor.

    Alte informatii

    Pachet salarial motivant;
    Masina de serviciu;
    Comision realizat din vanzare;
    Munca intr-o companie stabila;
    Posibilitati de dezvoltare si avansare profesionala.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (80)