Programator .net / Software Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regency Company active.

Vezi toate job-urile Programator .net / Software Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Regency Company
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.05.2021

    De 20 de ani suntem un partener de încredere al proiectelor de mobilier furnizând clienților noștri materialele de care au nevoie: PAL melaminat, blaturi, MDF și cea mai largă gamă de accesorii de mobilă. Totodată oferim și servicii dedicate: debitare - aplicare cant, consiliere tehnica de specialitate și transport.

    Cerinte

    Absolvent studii superioare profil IT ;

    Minim 3 ani experienta .NET (C#, ASPX) ;

    Cunostinte solide OOP;

    Cunostinte medii baze de date relationale SQL Server;

    Abilitatea de a invata repede, atentie la detalii,comunicare;

    Constituie avantaj :

    Experienta in lucrul cu sisteme ERP;

    Cunoscator al platformei .Net si a mediilor de dezvoltare Microsoft Visual Studio.

    Responsabilitati

    Dezvoltare aplicatii utilizand platforma .NET ( C#, ASPX );

    Participare la implementare, testare si mentenanta aplicatii software;

    Participare la training initial pentru tehnologiile specifice proiectelor in derulare;

    Dezvoltare/intretinere de aplicatii pentru partea de backoffice;

    Dezvoltare/intretinere de aplicatii .NET(C#,ASPX).

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Remote

    Vezi job-uri similare (354)