Consilier Resurse Umane - Franceza

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.05.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Limba Franceza – nivel avansat;
    • Limba Engleza – nivel mediu;
    • Excel – nivel mediu;
    • Persoana analitica si atenta la detalii;
    • Reprezinta avantaj experienta in resurse umane (administrarea personalului, salarizare), insa nu este obligatorie.

    Responsabilitati

    • Introducerea datelor personale si de angajare in sistemele de resurse umane la inceput si in timpul mobilitatii;
    • Gestionarea facturilor corespunzatoare serviciilor furnizate in conformitate cu politica de mobilitate internationala;
    • Gestionarea logisticii de retur la sfarsitul expatrierii: rezervare in afara hotelului si mandat catre agentia de relocare;
    • Gestionarea campaniilor anuale / periodice: actualizarea bugetelor de calatorie, actualizarea datelor cu caracter personal, monitorizarea pasapoartelor;
    • Gestionarea salariilor: cecuri lunare, trimiterea lunara a notificarilor de salarizare - inclusiv ACR (anual), campanii de indemnizatii, rambursari unice etc.