Avocat definitiv domeniul Real Estate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Biriș Goran active.

Vezi toate job-urile Avocat definitiv domeniul Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Juridic active pe Hipo.ro

Angajator: Biriș Goran
Domeniu:
  • Juridic
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.05.2021

    Biriș Goran este o societate de avocatură înființată în primăvara lui 2006, ce oferă o gamă completă de servicii juridice, cu accent în special pe aspecte de fiscalitate, litigii, drept imobiliar, dreptul concurenței, drept societar, fuziuni şi achiziţii, energie, protecția datelor și proprietate intelectuală, dreptul muncii și finanțări.

    Suntem o echipă tânără, dinamică, unită și mereu în căutare de soluții inovatoare pentru clienții noștri și oferim în mod regulat consultanță unei game variate de companii, de la societăți nou-create sau companii de dimensiune medie până la multinaționale, operând în diverse sectoare de activitate, incluzând sectorul imobiliar, bunurilor de larg consum, bancar și financiar, cel al fondurilor de investiții private, de retail, farmaceutic, energetic sau al materialelor de construcție.

    Cerinte

    Dacă ești:

    • Avocat definitiv, cu o vechime în profesie de 4-5 ani
    • Pasionat de real estate
    • Un bun jucător în echipă

    Responsabilitati

    Dacă ai:

    • Experiență de minimum 4-5 ani în consultanță juridică în domeniul real estate & commercial contracts
    • Cunoștințe juridice temeinice în drept imobiliar
    • Capacitate riguroasă de analiză, flexibilitate și adaptabilitate în gândire
    • Excelente abilități în materie de redactare juridică
    • Capacitate de a reacționa rapid și de a lua decizii corecte în momente critice
    • Cunoștințe avansate de operare PC
    • Cunoștințe avansate de limba engleză, scris și vorbit

    Alte informatii

    Te așteptăm în echipa noastră de real estate!

    Succes!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (9)