Echipa de taxe Biriș Goran angajează full-time absolvenți de studii economice sau cu experiență în domeniul economic (absolvenți de drept cu aplecări spre zona de fiscalitate)

Angajator: Biriș Goran
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Juridic
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.05.2021

    Biriș Goran este o societate de avocatură înființată în primăvara lui 2006, ce oferă o gamă completă de servicii juridice, cu accent în special pe aspecte de fiscalitate, litigii, drept imobiliar, dreptul concurenței, drept societar, fuziuni şi achiziţii, energie, protecția datelor și proprietate intelectuală, dreptul muncii și finanțări.

    Suntem o echipă tânără, dinamică, unită și mereu în căutare de soluții inovatoare pentru clienții noștri și oferim în mod regulat consultanță unei game variate de companii, de la societăți nou-create sau companii de dimensiune medie până la multinaționale, operând în diverse sectoare de activitate, incluzând sectorul imobiliar, bunurilor de larg consum, bancar și financiar, cel al fondurilor de investiții private, de retail, farmaceutic, energetic sau al materialelor de construcție.

    Cerinte

    Cerințele minime sunt:
    - 1-2 ani experiență în consultanță fiscală;
    - Cunoștințe solide de contabilitate;
    - Fluență în limba engleză;
    - Cunoștințe avansate de lucru în MS Excel și Word;

    Experiența într-o firmă de consultanță reprezintă un plus.

    Responsabilitati

    Așadar, dacă vrei:
    - Să faci parte dintr-o echipă recunoscută la nivel internațional,
    - Să înveți taxe de la unii dintre cei mai buni avocați și consultanți fiscali din România,
    - Să lucrezi alături de oameni care sunt motorul unor schimbări esențiale la nivel fiscal în mediul de business din țara noastră,
    - Să contribui la unele dintre cele mai complexe proiecte și răsunătoare litigii fiscale din România,
    - Să lucrezi pentru clienți locali și internaționali, care îți asigură câștigarea unei experiențe vaste în foarte multe domenii fiscale,

    Trimite-ne CV-ul tău și dacă vom considera că te potrivești echipei noastre, te vom contacta.

    Succes!

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (287)