Contabil junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SAGA FILM active.

Vezi toate job-urile Contabil junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: SAGA FILM
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.04.2021

    Over the past 15 years, Saga Film has grown from a small but very ambitious young team just starting in the field of TVC production to one of the biggest full production and service production companies in Romania.

    Cerinte

    - Minim 1 an experienta pe o pozitie similara
    - Cunostinte Excel nivel mediu/ avansat
    - Cunostinte limba engleza nivel mediu/ avansat
    - Cunostinte financiar- contabile
    - Experienta intocmire contracte
    - Persoana comunicativa, implicata, atenta, organizata
    - Abilitate de a lucra cu termene limita

    Responsabilitati

    - Legatura cu clientii si colaboratorii (pentru semnare contracte, facturare, urmarire plati)
    - Diverse situatii in Excel
    - Redactare contracte si diverse documente
    - Colaborarea cu departamentul de productie
    - Arhivare documente

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (139)