Magazioner

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Camusat active.

Vezi toate job-urile Magazioner active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Camusat
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • Ilfov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 07.10.2021

    Camusat is a key player in telecom network roll out. Our expert teams can design, build, power and manage your telecom infrastructures anywhere in the world

    Cerinte

    Studii generale finalizate;
    Atenție la detalii, organizare, rapiditate;
    Spirit de echipă;
    Disponibilitate pentru muncă fizică/ efort fizic.
    Certificare stivuitoris reprezinta un plus
    Minim un an experinta

    Responsabilitati

    Verifica materialele, produsele livrate pentru a stabili daca ele sunt corespunzatoare din punct de vedere calitativ si cantitativ;
    Participa la operatiile de incarcare descarcare ale marfii;
    Cunoaste cerintele privind calitatea materialelor/ produselor receptionate si de asemenea procedurile de aprovizionare, receptie, identificare, transport, ale materialelor;
    Receptioneaza marfa si intocmeste un Proces Verbal in care se mentioneaza cele constatate;

    Alte informatii

    -Salariu motivant
    -Formare la locul de munca

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,