Căutăm Sudori CO2 pentru Republica Cehă

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup CZ active.

Vezi toate job-urile Căutăm Sudori CO2 pentru Republica Cehă active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup CZ
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 20.07.2021

    For more than 70 years, Manpower has been dedicated to enriching people’s lives with meaningful employment and development opportunities, and providing companies with innovative workforce solutions that help them increase agility, improve productivity and boost the bottom line.

    Cerinte

    Școala generală și școala prefesională sau experiență în domeniu(minim 1 an)
    Practica de sudare cu CO2 (MAG) - va fi testată/verificată
    Sudură în colț (FW) EN ISO 9606-1 135
    Îmbinare cap la cap (BW) EN ISO 9606-1 135
    Licența de sudor este necesară
    Disponibilitatea de a lucra în trei schimburi

    Responsabilitati

    Responsabilitatea dumneavoastră ca și muncitor calificat în domeniu, este accea de a vă ocupa de sudarea metalelor, reglarea și asamblarea părților de sudură în unități, unirea acestora prin cusături și pregătirea pentru sudare dar și reglarea tratamentului și întreținerea echipamentelor de sudură.

    Alte informatii

    Salariu și beneficii

    Salariu până la 7584 Ron( 40 000 Kč/lună)
    Cazare (locul de muncă Česká Lípa)
    Masă caldă la cantină
    5 săptămâni de concediu
    Bonuri de masă pentru fiecare zi lucrată

    2000 - 2700 EUR NET / luna
    Strainatate, Timisoara, Job national