Se cauta Tehnician irigatii!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ela Recruiting active.

Vezi toate job-urile Se cauta Tehnician irigatii! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: Ela Recruiting
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Otopeni
  • Actualizat la: 16.05.2021

    ELA RECRUITING este o companie de Resurse Umane ce ofera servicii de recrutare a fortei de munca, administrare personal si consultanta in cariera, fiind intr-o continua evolutie. Punem accent pe calitatea serviciilor oferite, gata sa satisfacem cerintele angajatorilor, dar in acelasi timp urmarim si interesele canditatiilor. Ne dorim o colaborare de succes cu fiecare dintre partenerii nostri si suntem pregatiti sa raspundem nevoilor acestora.

    Cerinte

    • Studii medii sau superioare
    • Disponibilitate deplasări în țară
    • Cunoștințe montaj pompe, robineți, teava PVC
    • Cunostințe de hidraulica
    • Cunoștințe citire planuri de asamblare structură metalică
    • In cazul in care nu exista experienta in domeniu, se iau in considerare si candidatii cu studii in domeniul tehnic si cu dorinta de invatare (se va face training).

    Responsabilitati

    • Organizare si supervizare lucrări instalare
    • Gestionare subcontractori săpătura, instalare țeavă îngropată, instalare linie picurare, instalare pivoți
    • Instalare si supervizare legături conducte la pompe și grupuri de valve de control
    • Instalare si supervizare structură metalică pentru pivoți pentru irigații

    Aplica fara CV
    4600 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    5200 RON NET / luna

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (9)