Mecanic Auto

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Alba Iulia
  • Sebes
  • Actualizat la: 12.05.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Studii medii (profil mecanica);
    • Experienţă profesională de minim 1 an în domeniul mentenanței mijloacelor auto.

    Responsabilitati

    • Asigurarea funcționalității mijloacelor de transport din cadrul companiei;
    • Realizarea mentenanței mijloacelor auto;
    • Întocmirea documentelor necesare și păstrarea evidenței interventiilor efectuate;
    • Realizarea necesarului de componente.

    Alte informatii

    Beneficii;
    • Pachet salarial atractiv;
    • Tichete de masă;
    • Bonus de producție;
    • Prima de Crăciun;
    • Transport asigurat.

    Pentru mai multe detalii ne puteți contacta la numărul de telefon; 0747 097 928.