Rigipsar- Franta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Linda Selection active.

Vezi toate job-urile Rigipsar- Franta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Linda Selection
Domeniu:
  • Altele
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Botosani
  • Iasi
  • Actualizat la: 06.05.2021

    Cautam rigipsari cu experienta si vorbitori de limba franceza (nivel mediu) pentru o misiune de lucru in Franta (zona Toulouse).
    Inceputul muncii pe 26 Aprilie! Plecare imediata!
    Responsabilitati:
    - montarea sinelor, a cadrelor sau a talpii metalice
    - taierea si asezarea placilor
    - montarea placilor de placolan (rigips dublu prevazut cu alveole)
    - imbinarea cu benzi
    - montarea de tavane false
    Beneficii:
    - contract de munca pe perioada nedeterminata
    - asigurare medicala
    - remuneratie neta intre 1800- 2300 euro/luna, in functie de numarul de ore lucrate si de experienta
    - cazarea si transportul local sunt asigurate gratuit
    Reprezinta avantaj cunoasterea limbii franceze si detinerea permisului auto categoria B (sau folosirea masinii personale, dar nu este un criteriu obligatoriu).
    Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numerele de telefon 0741 027 163/ 0747 245 529 sau pe messenger, în mesaj privat.

    Iasi,

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi,

    Vezi job-uri similare (24)