RIGIPSARI - FRANTA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Linda Selection active.

Vezi toate job-urile RIGIPSARI - FRANTA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Linda Selection
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Botosani
  • Suceava
  • Valenii de Munte
  • Actualizat la: 08.07.2021

    Intermediem cu succes contracte de recrutare pentru aproape toate domeniile de business (constructii, Horeca, industrie, comert, etc) oferind posibilitatea gasirii unui loc de munca, fara comision, pentru toate categoriile de personal (calificat, semi-calificat, necalificat).

    Cerinte

    Angajam rigipsari cu experienta si cunostinte de limba franceza dar si ajutor de rigipsar.
    Persoanele interesate trebuie sa fie motivate, serioase si meticuloare,

    Responsabilitati

    Responsabilitatile rigipasrului:
    - montarea sinelor, a cadrelor sau a talpii metalice
    - taierea si asezarea placilor
    - montarea placilor de placolan (rigips dublu prevazut cu alveole)
    - imbinarea cu benzi
    - montarea de tavane false

    Alte informatii

    Beneficii:
    - contract de munca pe perioada nedeterminata
    - asigurare medicala
    - remuneratie neta intre 1800- 2300 euro/luna, in functie de numarul de ore lucrate si de experienta
    - cazarea si transportul local sunt asigurate gratuit
    Reprezinta avantaj cunoasterea limbii franceze si detinerea permisului auto categoria B (sau folosirea masinii personale, dar nu este un criteriu obligatoriu).
    Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numerele de telefon 0741 027 163/ 0747 245 529 sau pe messenger, Linda Selection, în mesaj privat.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Suceava,