Agent securitate

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Suceava
  • Actualizat la: 12.05.2021

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    - Studii medii
    - Experienta pe un post similar
    - Certificat de calificare agent de securitate; Atestat
    - Atenţie concentrată şi distributivă, bun spirit de observaţie, acuitate vizuală și auditivă
    - Capacitatea de a reţine detalii privind persoane
    - Disciplină, fermitate, integritate
    -Sspirit de echipă, echilibru emoțional

    Responsabilitati

    - Verifică şi supraveghează obiectivul în vederea asigurării securităţii;
    - Monitorizează intrarea/ieșirea obiectivului încredințat, astfel încât să împiedice persoanele neautorizate să intre în incinta obiectivului încredințat și să oprească pe oricine înstrăinează bunurile societatii fără autorizație;
    - Menţine, asigură şi păstrează liniştea publică în zona de care este direct răspunzător;
    - Patrulează pentru o vizibilitate cât mai bună asupra zonei obiectivului;
    - Răspunde, informează şi îndrumă personalul spre locaţiile diverselor amplasamente din obiectiv;
    - Verifică documentele mașinilor și a altor mijloace de transport care intra în cadrul obiectivului de pază și consemnează în registrul auto avizele de insoțire a mărfii din mașinile care părăsesc obiectivul încărcate;
    - Supraveghează autoturismele din perimetrul obiectivului, iar în cazul în care sunt angrenate în tamponari sau accidente, ia legătura cu proprietarii, pentru a se prezenta la faţa locului;
    - Inregistrează pe perioada serviciului orice evenimente neobișnuite;
    - Raportează problemele apărute șefului de tură.

    Alte informatii

    Se oferă:

    - Pachet salarial motivant (inclusiv bonuri de masă);
    - Condiţii de muncă deosebite, într-un mediu dinamic și stimulativ.

    Pentru detalii ne puteți contacta la nr 0728 990 024