Trainer Soft Skills

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Trainer Soft Skills active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.06.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Pentru echipa noastra, cautam un nou coleg pentru postul de Trainer Soft Skills (Comunicare, Vanzari, Time Management, Stress Management, Conflict Management, Project Management, Public Speaking, etc). Suntem o companie specializata in servicii de resurse umane: Training & Recrutare de personal cu prezenta nationala, iar datorita cererii de proiecte noi in zona de Training, ne marim echipa! Te asteptam sa ne cunosti si sa te cunoastem!

    Preferintele noastre:
    • Experienta 3-5 ca si Trainer Soft Skills livrate catre clienti externi
    • Diploma de Formator valabila
    • Limba engleza - nivel mediu (avansat - avantaj)
    • Persoana carismatica, usor adaptabila variatelor tipologii de personalitati

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
    • Identificarea nevoilor de training ale clientilor, companii din tara din toate domeniile de activitate
    • Sustinerea de Sesiuni Zoom/Teams Online pentru cunoasterea clientilor
    • Livrarea si sustinerea programelor personalizate catre clienti (online si on site)
    • Pregatirea materialelor pentru sustinerea trainingurilor
    • Sustinerea de sesiuni de mentoring/coaching
    • Pregatirea materialelor si rapoartelor periodice cu privire la activitatea desfasurata pentru trainingului
    • Follow-up clientilor pe proiectele livrate

    Alte informatii

    Ce oferim:
    • Program de munca flexibil/work from home & on site
    • Apartenenta la o echipa primitoare si profesionista
    • Clienti variati si deschisi, proiecte frumoase de training
    • Atmosfera care incurajeaza initiativa, creativitatea si dezvoltarea personala

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (13)