Motostivuitorist - Haineken Miercurea Ciuc (se ofera cazare)

Angajator: Job Consult
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 18.05.2021

    Job Consult este o agenție de recrutare la nivel național, cu bazele în Cluj-Napoca. Ofertele de joburi sunt diverse, de la muncitori necalificați pana la poziții în învățământ, ingineri, PM sau directori.

    Cerinte

    - Obligatoriu sa detina certificat ISCIR valabil, obtinut in Romania

    Responsabilitati

    - Contract de munca pe perioada determinata de 6 luni (cu posibilitate de prelungire)

    - Salariu net intre 2.800 ron si 3.000 ron + bonuri de masa in valoare de 15 lei/ bon

    - Se accepta relocarea noilor angajati si se asigura transport (decontare o data la doua saptamani pentru a merge acasa)

    - Se plateste cazare la pensiune cu camera de 2 – 3 locuri

    - Se asigura o masa calda pe zi