Consultant Imobiliar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Unitel Telecom active.

Vezi toate job-urile Consultant Imobiliar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: Unitel Telecom
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.07.2021

    Unitel Telecom este o companie formata prin unirea a trei parteneri Telekom cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor B2B. Suntem o companie cu experienta de opt ani in domeniul telecomunicatiilor , cinci birouri in Romania, 42 de specialisti. Suntem pregatiti sa oferim support si folosim abordarea consultativa in dezvoltarea business-urilor clientilor nostri.
    Credem in integritare si in puterea inovatiei iar fiecare dintre noi este creator de solutii.
    Livram rezultate , performanta si leadership.

    Cerinte

    - experienta in Imobiliare sau vanzari
    - prezenta agreabila si atitudine pozitiva
    - foarte buna organizare si disciplina
    - abilitati de negociere, comunicare si marketing
    - onestitate, conduita, etica si integritate

    Responsabilitati

    - prospectarea continua a pietei imobiliare
    - administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului de proprietati si clienti
    - organizarea de vizionari si intalniri cu potentiali clienti si colaboratori
    - intermedierea tranzactiilor imobiliare și întocmirea documentelor
    -acordarea de consultanta specifica si mentinerea relatiilor de incredere

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - comision garantat
    - program flexibil, spatiu de birouri, laptop si telefon de serviciu
    - independenta financiara
    - pregatire si consiliere in cadrul firmei
    - materiale, logistica si softuri necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime
    - mediu de lucru placut.

    Daca iti doresti sa castigi pe masura muncii pe care o depui, asteptam CV-ul tau iar noi te vom invita la o discutie!

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (6)