Recrutam agenti consultanti asigurari Satu Mare, Carei

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Generali Romania active.

Vezi toate job-urile Recrutam agenti consultanti asigurari Satu Mare, Carei active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Angajator: Generali Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Carei
  • Satu-Mare
  • Actualizat la: 11.04.2022

    Generali este una dintre cele mai de renume companii de asigurari la nivel international, care ofera clientilor si partenerilor sai asigurari generale, de viata si servicii de asistenta. Povestea noastra a inceput in urma cu aproape doua secole, in 1831, pe pamant italienesc, la Trieste. In toata aceasta indelungata perioada, Generali s-a extins dand nastere unuia dintre cele mai puternice Grupuri financiare la nivel mondial.

    Cerinte

    Diploma de bacalaureat

    Responsabilitati

    Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare;
    - Oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului.rn

    BENEFICII:- Suport pentru autorizarea ca agent de asigurare (cod RAF);- Grile de comisioane progresive;- Traininguri gratuite;- Trepte de cariera

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Sibiu, Satu-Mare,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Satu-Mare, Sibiu,

    Vezi job-uri similare ()