Business Account Manager- Partener Telekom

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Unitel Telecom active.

Vezi toate job-urile Business Account Manager- Partener Telekom active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Unitel Telecom
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.02.2022

    Unitel Telecom este o companie formata prin unirea a trei parteneri Telekom cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor B2B. Suntem o companie cu experienta de opt ani in domeniul telecomunicatiilor , cinci birouri in Romania, 42 de specialisti. Suntem pregatiti sa oferim support si folosim abordarea consultativa in dezvoltarea business-urilor clientilor nostri.
    Credem in integritare si in puterea inovatiei iar fiecare dintre noi este creator de solutii.
    Livram rezultate , performanta si leadership.

    Cerinte

    Cum știi că este jobul potrivit pentru tine?
    ● ești fluent verbal și în scris în limba română;
    ● ești sociabil și convingător în orice situație;
    ● ești independent și organizat;
    ● poti face vanzare consultativa precum si vanzare tranzactionala;
    ● ai cunostinte de MS Office si operare PC;
    ● ai experienta in call center.
    ● carnetul de conducere constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Ce vei face ca Sales Account Manager la Unitel Romania?
    ● vei avea alocat un portofoliu de clienti din segment business pe care il vei gestiona în conformitate cu standardele, și politicile comerciale ale companiei;
    ● identificarea clienţilor potenţiali şi a oportunităţilor de vânzare, iniţierea procesului de vânzare prin stabilirea de întâlniri, programarea eventualelor deplasărilor la clienţi, întocmirea rapoartelor/ analizelor solicitate, procesarea documentelor în sistem;
    ● vei fi atent la nevoile clientilor, vei valorifica feedback-ul lor si ii vei tine la curent cu noutatile Telekom (oferte, servicii noi, avantaje, etc.);
    ● vei ajuta managerul departamentului tau cu roapoarte de activitate.

    Alte informatii

    Ce beneficii vei avea în echipa Unitel?
    ● oportunitatea unui mediu de lucru dinamic si modern;
    ● îți oferim stabilitate și te implicăm în dezvoltarea brandului;
    ● te ajutăm să evoluezi în carieră și avem grijă să participi la cât mai multe training-uri;
    ● pe lângă salariu de bază, îți revine și un bonus pe care îl poți influența tu, direct cu rezultatele tale!

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (17)